Пионерската жена мулти-боја мази медалјон памук целосна кралица ватенка

Пионерската жена мулти-боја мази медалјон памук целосна кралица ватенка

DEN 959.84

Достапност

Зачудувајте се и пријатни со пионерската жена Мази Медалјон ватенка. Оваа висококвалитетна ватенка има прекрасен дизајн кој комбинира слатка суптилност со класични флорали. Секоја од пионерските жени Mazie Medallion јоргани има памучно лице, украсено со весели цветни апликации и поли, за да му даде пријатна, домашна вибрација која ќе ја има вашата спална соба и да изгледа како шармантно автентична фарма. Достапно во неколку дизајни за потписи на REE, можете да изберете ватенка што најдобро одговара на вашиот стил и не заборавајте да ги проверите координативните ватирани перници за перници за да можете да креирате кохезивен изглед. Ажурирајте ја вашата спална соба со пионерската жена Мази медалјон ватенка. Пионерската жена Мази Медалјон ватенка, полн/кралица : Прекрасен дизајн од Ри. Ватенка и Шамс се продадоа одделно. Димензии на целосна/кралица на ватенка : . Димензии на кралот јорган : . Стандарден срам : одговара на перница. Кралот Шам : одговара на перница. Содржина на ткаенина : 100% памучно лице, 100% полиестер обратно. Пополнете содржина : 100% полиестер. Машинска миење за лесна нега. ОЕКО-Текс сертифициран.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Златна Постелнина Двојна Големина Деца Постелнина Јоргани Фрли Ќебе За Тинејџери Момчиња Кревет Печатени Постелнина Прекривка
  • Новак

Златна Постелнина Двојна Големина Деца Постелнина Јоргани Фрли Ќебе За Тинејџери Момчиња Кревет Печатени Постелнина Прекривка

DEN 2.00

Внесете допир на час во вашата Спална Соба со Овој Луксузен, 2 Парче Современ Дизајн Ватенка Покривките �

Домашен Декор Висококвалитетни Навлаки За Ватенка Костуми За Постелнина Луксузни Лисја Цветно Сликарство Постелнина, Кралица
  • Новак

Домашен Декор Висококвалитетни Навлаки За Ватенка Костуми За Постелнина Луксузни Лисја Цветно Сликарство Постелнина, Кралица

DEN 906.56

2 / 3 Парче Навлака За Јорган : 100% Измиен Микрофибер, 1 навлака за јорган, 1 / 2 шамови за перници.Близнак 1xduvet