Без граници на широкиот половински копчиња на јуниорите, Капри Jegегингс

Без граници на широкиот половински копчиња на јуниорите, Капри Jegегингс

DEN 344.00

Достапност

Ајде да добиеме трендовски. Земете неколку џеги на капри од без граници со широк лента за половината што ја надополнува вашата форма како што изгледате и се чувствувате неверојатно. Исклучиво на. Материјал : 51% памук/26% полиестер/22% рајон/1% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : поставена. Подигнување и инсејм : среден пораст; ги погодува половината и папокот; 22-1/2 ”Inseam. Затворање : Поштенски лета со затворање на три копчиња. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : манжетни полите. Широк половината на јуниорите со 3 копчиња Капри Jegегингс од без граници.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита на усните за усната за усна масло за усна целосна усна навлажнувачка боја Промена на мелем за усни Вода светлина Транспарентна
  • Новак

Заштита на усните за усната за усна масло за усна целосна усна навлажнувачка боја Промена на мелем за усни Вода светлина Транспарентна

DEN 79.52

Опис : Бренд : olоли Јојо Име : сјај за усни Текстура : Вода светлина Бруто тежина : 29.9g Големина : 7,92,42,41 см...

Чарлс Мелин црна украсена врамена двојна музејска уметничка печатење со наслов: Презентација на новороденчето Исус во храмот
  • Новак

Чарлс Мелин црна украсена врамена двојна музејска уметничка печатење со наслов: Презентација на новороденчето Исус во храмот

DEN 671.84

Чарлс Мелин претставува зачудувачко црно украсно дрво од 19x24, врамено со двојно matидно уметничко парче, �