Трговска марка ликовна уметност „Планини во маглата“ платно уметност од Тами Куснир

Трговска марка ликовна уметност „Планини во маглата“ платно уметност од Тами Куснир

DEN 3.33

Достапност

Уметник : Тами Кушнирсубјект : Пејзаж Апестил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Планини на Тами Куснир во платното на маглата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мајчанг Плус Големина Женски Градиентни Кошули Трендовски Врвови На Летни Ракави V Туника За Печатење На Вратот Лабава Графичка
  • Новак

Мајчанг Плус Големина Женски Градиентни Кошули Трендовски Врвови На Летни Ракави V Туника За Печатење На Вратот Лабава Графичка

DEN 1.67

Поддополнете Го Вратот V,плисиран скриен стомак,создава модерен и секојдневен изглед поддолг ракав,коп�

Круг Фрли Перници Киви, 3д Печатење Декоративни Кадифен Смешно Овошје Полнети Перници Играчка Седиште Рампа За Каучот, Стол,
  • Новак

Круг Фрли Перници Киви, 3д Печатење Декоративни Кадифен Смешно Овошје Полнети Перници Играчка Седиште Рампа За Каучот, Стол,

DEN 220.16

Тркалезни Перници За Фрлање Киви Од 15,7 Инчи, Декоративно Кадифен Кадифен Кадифен Смешен Перничиња За Се