12-120 139. Надвор од патот ft- Сатен црна 0 78.3

12-120 139. Надвор од патот ft- Сатен црна 0 78.3

DEN 1.67

Достапност

Сè што ви треба во тркало, елеганција, стил и класа заедно со квалитет и сигурност. Ова тркало со легура на едно парче не е само уникатно, туку едно од најжешките на пазарот, стил што е сигурно да биде класик за наредните години. 17x9 12-120/139.7 Off Road FT-1 Satin Black 0/78.3.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кт Центар Круг Намалување Лабораторија Создаде Моисанит Дијамант Пасијанс Хало Сплит Стебло Ангажман Прстен За Жени ВО 14к Розово
  • Новак

Кт Центар Круг Намалување Лабораторија Создаде Моисанит Дијамант Пасијанс Хало Сплит Стебло Ангажман Прстен За Жени ВО 14к Розово

DEN 15999.84

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, 1 1 / 2 Кт Центар 6,5

Наи, Данхуи Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Лимон Од Брашно јас На Бело
  • Новак

Наи, Данхуи Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Лимон Од Брашно јас На Бело

DEN 2.33

Данхуи Наи претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х24 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подмачк