0. КТ круг создаден сино прстен на кластер на Опал во Стерлинг сребро

0. КТ круг создаден сино прстен на кластер на Опал во Стерлинг сребро

DEN 2.00

Достапност

Овој 0,5 CTS тркалезен облик сина создаден прстен на кластер на Опал во Стерлинг Сребрена е исправна за посебна пригода или секојдневно носење. Одликувајќи се со 0,5ct создаден Опал и нагласена со пенлива бела кубна цирконија, овој прстен е убаво направен во чисто 925 Стерлинг сребро. Родиум финиш го обложува овој прстен за да се обезбеди сјајот да трае подолго. Овој прстен доаѓа привлечно спакуван во кутија за подароци за потпис. Ораво 0,5 cts тркалезна форма сина создадена прстен на кластер на Опал во Стерлинг сребрен скапоцен камен : создаден опал. Тежина на карат од камера : 0,5 карат вкупна тежина. Облик : круг. Големина на камен : 6x6 mm. Поставување : ПРОНГ. Спецификации на прстенот : Метал : Стерлинг сребро. Заврши : Родиум. Тежина : 2,3 грама. Должина : 0,88 инчи. Ширина : 0,38 инчи. Висина : 0,1 инчи. Достапни големини : 5, 6, 7, 8, 9. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Леплив Градник За Пумпање Градник Без Раце Женски Обичен Градник Без Жица Долна Облека Предно Затворање Градник Без Пеперутка
  • Новак

Леплив Градник За Пумпање Градник Без Раце Женски Обичен Градник Без Жица Долна Облека Предно Затворање Градник Без Пеперутка

DEN 3.33

градници за нега леплив градник градник и гаќи за жени нокс долна облека отпорна на истекување за жени л

Ротосв Деца Принцеза Чевли Летни Рамни Сандали Сандали Со Ремени За Глуждот Слатки Карирани Облечени Станови Училишна Удобност
  • Новак

Ротосв Деца Принцеза Чевли Летни Рамни Сандали Сандали Со Ремени За Глуждот Слатки Карирани Облечени Станови Училишна Удобност

DEN 367.84

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Рамни Сандали, Чевли На Плажа, Летни Сандали, Тип На Шем

Пери, Вилијам Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов - Зелено високо Дрво-Национален Парк Редвудс-Њутн
  • Новак

Пери, Вилијам Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов - Зелено високо Дрво-Национален Парк Редвудс-Њутн

DEN 1165.44

Вилијам Пери претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 32х23, насловено "Зелен