Лавои, Тина црно украсено дрво, врамена со музејски печати со двојно матки, насловено - Артизинална кабина

Лавои, Тина црно украсено дрво, врамена со музејски печати со двојно матки, насловено - Артизинална кабина

DEN 0.33

Достапност

Тина Лавои претставува зачудувачко црно украсено дрво од 12х12, врамено со двојно матично wallидно парче, со наслов „Артизинална кабина “. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсна рамка од дрво со двојно затегнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Лавои, Тина. Наслов : Артизинална кабина. Рамка со големина : 12x12 инчи. Висококвалитетен уметнички печатење врамени во црна украсна рамка од дрво со двојно затемнување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ступел Индустрии Детален Портрет На Птици Ориоле Качен На Диви Животни Графичка Уметничка Галерија Завиткано Платно Печатење
  • Новак

Ступел Индустрии Детален Портрет На Птици Ориоле Качен На Диви Животни Графичка Уметничка Галерија Завиткано Платно Печатење

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и