Внатрешна боја и буквар на палто, виолетова, галон, лушпа од јајце

Внатрешна боја и буквар на палто, виолетова, галон, лушпа од јајце

DEN 0.67

Достапност

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*, исклучителна завршница за криење и дамки. Оваа формула со низок мирис/ низок VOC има одлична чистаност, така што таа стои до чести чистење. Идеално за употреба на правилно подготвени внатрешни wallsидови, тавани или трим составени од нов или претходно насликан сув wallид, гипс, asonидање, дрво и метал. Достапно во рамни, лушпи од јајце, полу-сјајни шеини. Внатрешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Најдобро скривање и покривање до 400 квадратни метри по галон. Одлична миење. Овозможува облога отпорен на мувла. Низок VOC, низок мирис; Суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Glidden Едно палто, внатрешна боја + буквар, јаболко кафеава Бети, рамна завршница, квартал со лента за сликарска лента со оригинална
  • Новак

Glidden Едно палто, внатрешна боја + буквар, јаболко кафеава Бети, рамна завршница, квартал со лента за сликарска лента со оригинална

DEN 575.52

Пакетот доаѓа со : Glidden Едно палто, Внатрешна боја + буквар, јаболко кафеава Бети, рамна завршница, кварто�