Аукфа дрво легло со трупец, мебел со дневна спална соба со големина, одлично за детска соба, соба за гости, не е потребна пролет, сива

Аукфа дрво легло со трупец, мебел со дневна спална соба со големина, одлично за детска соба, соба за гости, не е потребна пролет,

DEN 6464.00

Достапност

Дали наоѓате кревет или софа за спиење или да се одморите во вашето слободно време? Нашата рамка со двојна употреба може да се користи како тросед или кревет. Тоа е добар избор за вас. Поголемиот дел од рамката е изработена од врвно борово дрво што обезбедува цврстина и издржливост. И додатоците што доаѓаат со рамката со дневна лента се цврсти и антируст, така што креветот нема да направи бучава и да се тресе откако ќе го користите многу години. Дизајн на низок профил и вклучен Trundle направете го овој ден идеален како мало вселенско решение. Сите знаеме дека преференциите во стилот се менуваат од соба во соба и од година во година, но чистите линии на дневната ќе му овозможат да премине од стил во стил на наредните години. И изгледот на нашиот кревет е концизен и модерен што може да одговара за кој било стил на декорација. [Стабилна и класична рамка за кревети] : Цврстиот бор со квадратни натписи го прават дневниот кревет крајно цврсто и солиден. Рамката на Pinewood додава цврстина и издржливост. Силните нозе и широките табли не само што можат да го подобрат капацитетот на тежината, туку и да ја зголемат нејзината стабилност. како софа во текот на денот. Децата го сакаат тоа затоа што можат да седат на тоа удобно да читаат или да играат игри. Овој леб со близнаци доаѓа со тревога, лесен за влечење и надвор, мултифункционално парче мебел идеално за мали простори за живеење. Исто така е многу корисно кога имаат пријатели над местото на wallидот во вашата гостинска соба . [Најдобар избор за различни места] : Оваа убава лежалка е одлична за детска соба, соба за гости, спална соба, стан хотел или каде било ти треба. Современ и концизен стил на рамка може совршено да одговара на вашиот стил на декорација . [уникатен стил на дизајн] : Тој нуди традиционален шарм со смачкани панели и се претвори во финалето на секој пост. Погодните држачи за рака се сече на лицето на Trundle за да се олесни повлекувањето. Додатоците со висок квалитет ќе ги задржат деловите од креветот цврсто и креветот нема да направи бучава . лесен за инсталирање со детални упатства за кратко време . Тежина и димензии : Севкупна димензија на производот : 80,5 "L x 42.1" W x 45.41 "H. Севкупна тежина на производот : 114,64 фунти . Капацитет на тежина : Горна кревет 275 фунти. Креветот за триење 175 фунти . Препорачана Дебелина на душекот : Горна кревет 8", креветчето за тревога 6 ". Спецификации : Тип на производ : Дневен. Големина : Близнак. Материјал : иверица + MDF + Pinewood. Потребно е пролет за кутија : Број на леќи : Горна кревет 10, кревет за тревога 10. Потребно е склопување : Да. Земја на потекло : Виетнам. Белешки : Број на пакети : 2 (бродови и пристигнува во 2 Одделни кутии. Времето на испорака може да се разликуваат по кутија). Се користи рачно мерење, може да има разумна грешка . Сите слики се направени со вистински примероци, мала хроматска аберација може да се појави како резултат на осветлување или дисплеј.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Држач За Складирање Железо Во Нордиски Стил Ѕидна Мултифункционална Геометриска Фирма Шестоаголна Полица, Креативна Шестоаголна
  • Новак

Држач За Складирање Железо Во Нордиски Стил Ѕидна Мултифункционална Геометриска Фирма Шестоаголна Полица, Креативна Шестоаголна

DEN 3.00

Опис : Беспрекорно заварување и дизајн со двојна шестоаголна шема, овој држач за складирање на железо и�

КАЈЌ Женски Спортски Панталони Женски Обични Товарни Панталони Со Висок Струк Исечени Заострени Панталони Со Џеб Темно Сина,
  • Новак

КАЈЌ Женски Спортски Панталони Женски Обични Товарни Панталони Со Висок Струк Исечени Заострени Панталони Со Џеб Темно Сина,

DEN 175.84

Панталони Лабава Памук Неправилни Повик Жените Еластична Половината Нога Лен Печати Широк Панталони Д�

Отстранувач на спојници, Професионален Отстранувач На Главен Орел Со Челична Вилица Мини Главен Извлекувач За Отстранување На
  • Новак

Отстранувач на спојници, Професионален Отстранувач На Главен Орел Со Челична Вилица Мини Главен Извлекувач За Отстранување На

DEN 127.84

Безбеден и Издржлив : изработен од челик,нема да ' рѓа,метални вилици и обложена завршница за безбедна и �

Жените Долг Ракав Врвот Дозвола Плус Големина Жени Повик Лабава Пуловер V-Вратот Врвот Еднобојна Кошула Враќање Виолетова 12
  • Новак

Жените Долг Ракав Врвот Дозвола Плус Големина Жени Повик Лабава Пуловер V-Вратот Врвот Еднобојна Кошула Враќање Виолетова 12

DEN 372.96

Плус Големина Жени Обични Лабави Пуловер VВратот Врвот Еднобојна Кошула Карактеристики : Карактеристик

Облечи Облека За Жени Деловни Секојдневни Панталони Одговараат На Слатки Спортски Панталони Дами Есенски И Зимски Стил Џебни
  • Новак

Облечи Облека За Жени Деловни Секојдневни Панталони Одговараат На Слатки Спортски Панталони Дами Есенски И Зимски Стил Џебни

DEN 380.32

Моден Секојдневен стил на Улична Облека Лабава нога дизајн џеб широка директно товар долги панталони...

Кроковок Женски Рамни Сандали Плетете Горни Секојдневни Чевли Летни Слајдови Женски Сандали Внатрешна Удобност Влечки За Лизгање
  • Новак

Кроковок Женски Рамни Сандали Плетете Горни Секојдневни Чевли Летни Слајдови Женски Сандали Внатрешна Удобност Влечки За Лизгање

DEN 493.44

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни Сандали, Слајдови, Слајд Сандали, Сандали На Платфор

Божиќна Топка фарфи Со Налепница За Јаже Гаџети За Украсување Украси Пена Божиќна Декорација На Топка Висечка Топка За Божиќ
  • Новак

Божиќна Топка фарфи Со Налепница За Јаже Гаџети За Украсување Украси Пена Божиќна Декорација На Топка Висечка Топка За Божиќ

DEN 319.84

Опис : Користејќи Новогодишни елки, петкратни ѕвезди и елементи од снегулки, Оваа божиќна топка од Пена �

Костим за Капење долкфу За Жени Контрола На Стомакот Контрола На Стомакот Со Едно Рамо Цветен Принт Контрола На Стомакот Возбуда
  • Новак

Костим за Капење долкфу За Жени Контрола На Стомакот Контрола На Стомакот Со Едно Рамо Цветен Принт Контрола На Стомакот Возбуда

DEN 1.00

1.ЗА ДОЛКФУ : Онлајн Модната Продавница ДОЛКФУ е основана на 2012 година тоа е секојдневно нови пристигнув

1-7Т Дете Бебе Деца Момчиња Девојчиња Божиќна Облека Вратот На Екипажот Долг Ракав Санта Пижами Облека За Спиење Маица Панталони
  • Новак

1-7Т Дете Бебе Деца Момчиња Девојчиња Божиќна Облека Вратот На Екипажот Долг Ракав Санта Пижами Облека За Спиење Маица Панталони

DEN 1.67

Спецификации : Стил : секојдневен тип на ракав : редовен тип на јака со ракави : тркалезен материјал за вр�

Јакни За Мажи Плус Големина Со Качулка Со Рог Зимски Капут Јака Со Ревер Кожна Јакна Со Долги Ракави Гроздобер Задебелен Капут
  • Новак

Јакни За Мажи Плус Големина Со Качулка Со Рог Зимски Капут Јака Со Ревер Кожна Јакна Со Долги Ракави Гроздобер Задебелен Капут

DEN 3.00

Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�