Маици со лесни маички со бебе и дете момче, 2-пакувања, големини 12м-5Т

Маици со лесни маички со бебе и дете момче, 2-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 144.00

Достапност

Пополнете го изгледот на вашето бебе или дете на дете со оваа две пакувања на маички од Easy-Peasy со контрастна лента и вафли. Овие меки, стилски врвови се убави, пријатни и совршени со часови на беспрекорно време на игра со семејството и пријателите. Измешајте ги и поклопете ги овие симпатични маици со лесни миленичиња за забавен изглед! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маичка со вафли и 1 шарена маица. Карактеристики на маицата на вафли : екипаж; стил на пуловер; долги ракави; Вафл плетен; Цврст тон. Карактеристики на шарени маици : екипаж; стил на пуловер; долги ракави; плетено тело; Контрастни ленти. Маици за вафли и ленти за бебиња и мали деца од лесни-питки.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инктастично да, повеќе би сакал да бидам со мојот мими во розова сина и виолетова подарок момче или маица за девојчиња од мали
  • Новак

Инктастично да, повеќе би сакал да бидам со мојот мими во розова сина и виолетова подарок момче или маица за девојчиња од мали

DEN 2.67

Овие симпатични да, повеќе би сакал да бидам со мојата маица за мали деца во розова, сина и виолетова бој�