Диспензерот за лосион за собирање на распродажба

Диспензерот за лосион за собирање на распродажба

DEN 1.00

Достапност

Добредојдовте на есента и сезоната на жетви со овој забавен, сезонски диспензер. Извајана според сличноста на тиква, овој диспензер е рачно обоен и има црна пумпа. Може да се користи за држење лосион или течен сапун. Во SKL Home носиме личност, забава и талент во вашиот простор со најдобрите домашни декор. Вклучува 1 лосион/диспендер за сапун. Рачно обоен, извајана дизајн на тиква со црна пумпа. Избришете чиста со влажна крпа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во кабинетот за стерилизатор на УВ -пешкири, автоматски кабинет за автоматска температура од не'рѓосувачки челик, кој се зголемува
  • Новак

Во кабинетот за стерилизатор на УВ -пешкири, автоматски кабинет за автоматска температура од не'рѓосувачки челик, кој се зголемува

DEN 1439.84

Опис : 2 во 1 стерилизатори на пешкири може да се користат на дома, бањата, салон за убавина, салон за коса �