Circенски циркус од Сем Еделман Каролина Сандали со грб

Circенски циркус од Сем Еделман Каролина Сандали со грб

DEN 2.33

Достапност

Оваа сандала за грб е инстант главен гардероба. Завршено со подлога и прилагодлива лента за удобност. Оваа сандала е главен гардероба. Има подлога за влога за цел ден удобност. Лесно вклучено и исклучено со стил на прашка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат