Tdoqot Ноќта На Вештерките Кошули За Жени-Обичен Екипаж Вратот Ракав Тиква Графички Пад Лабава Плус Големина Маица Црна Големина 4XL

Tdoqot Ноќта На Вештерките Кошули За Жени-Обичен Екипаж Вратот Ракав Тиква Графички Пад Лабава Плус Големина Маица Црна Големина

DEN 1.67

Достапност

Страшните графички маици се задолжителни за плашливата сезона. Спарете ја оваа маица За Ноќта на Вештерките со удобни фармерки или печатени хеланки за забавен празничен изглед. Одличен подарок За Ноќта на Вештерките за жени! Овие смешни женски кошули се изработени од 95%Полиестер, 5%Спандекс; ткаенината е Тенка, Лесна, Дише и пријателска за Кожата. Оваа забавна кошула За Ноќта на Вештерките е совршена како подарок за мајки, сопруги, сестри, ќерки, девојки и пријатели кои ќе го сакаат овој симпатичен врв. Овој дуксер е совршен за Ноќта на Вештерките, забави, празници, есенски фестивали и за секојдневно носење, секојдневниот стил е лесен за носење со панталони, панталони, фармерки и хеланки. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да нарачате, ви препорачуваме да ја изберете големината според вашата биста и висина. Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Сува Рамна, А Не Белило.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен
  • Новак

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен

DEN 355.36

ХИМИВЕЈ Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав У

Попуст Женски Летни Врвови Маица За Маици Со Кратки Ракави Гроздобер Графички Принт Обичен Капка Пуловер На Рамо Врвови Тинејџерски
  • Новак

Попуст Женски Летни Врвови Маица За Маици Со Кратки Ракави Гроздобер Графички Принт Обичен Капка Пуловер На Рамо Врвови Тинејџерски

DEN 2.33

90" Ракав : 17см / 6 блузи лабаво вклопување гроздобер ладно рамо долги ракави блузи сакам летна кошула зимс

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи
  • Новак

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи

DEN 319.68

Постојат модерни кратки ракави.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облек