Отворено прилагодливи алуминиумски салони со алуминиум со перница, сет од 4, црна, темно сива боја

Отворено прилагодливи алуминиумски салони со алуминиум со перница, сет од 4, црна, темно сива боја

DEN 3.00

Достапност

Овој сет на алуминиумски салон е прекрасен начин да додадете модерен допир на вашиот двор. Одликувајќи се со алуминиумска рамка со перничиња отпорни на вода на кои треба да седне, овој сет е свежо преземање на класичен изглед. Опуштете се цело лето во вашиот двор со вашата омилена книга и уживајте во свеж воздух и сонце со овој салон. Вклучува : Четири (4) Чаис салони. Материјал : мрежа на отворено. Материјал за перница : ткаенина отпорна на вода. Состав : 100% полиестер. Материјал за рамки : Алуминиум. Боја на мрежа : темно сива. Боја на перница : темно сива. Заврши рамка : Црна. Потребно е светлосен склоп. Рачно изработени детали. Димензии : 28,25 инчи длабоко x 78,25 инчи широк x 13,25 инчи високи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат