Машка изведба на Бен Хоган, рамен фронт, кој може да се прошири, панталони за половината

Машка изведба на Бен Хоган, рамен фронт, кој може да се прошири, панталони за половината

DEN 0.33

Достапност

Проширете ја вашата гардероба за голф со машката изведба на Бен Хоган, рамен предниот дел што може да се прошири на половината. Овој Pant Pant е направен од 100% полиестер и не само што нуди проширување на половината, тој има голем број на карактеристики на перформанси што ќе ги најдете неопходни за вашата игра, како што се влага за влага, лесна нега, заштита од UPF и механичко истегнување. Две предни џебови и два џебови за заварување, затворање на копчето за летање. Проширување на половината . Powerwick : Ficking Tabric го привлекува потењето од кожата . Powerblock : Ја штити вашата кожа од штетната на сонцето . Powerspan : Flexible овозможува оптимален опсег на движење и оптимално движење. Лесна перформанси за нега за минимален напор за време на перење. Ниту една избледена ткаенина не се соочува со згаснување на бојата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ајрин ИНЕВЕНТ БРОВИ ДОГОВОРНА ТЕАЛНА БРОСКИ ПИН БРУК БРОХ ПИН со солза на Ангел Ринстон Брух Пин за дами занаети облека цвет
  • Новак

Ајрин ИНЕВЕНТ БРОВИ ДОГОВОРНА ТЕАЛНА БРОСКИ ПИН БРУК БРОХ ПИН со солза на Ангел Ринстон Брух Пин за дами занаети облека цвет

DEN 2.00

Опис : Безбедносен материјал : Овој брош е изработен од легура на цинк и кристал на ринестон Тоа е никел, �