Мелиса Ванг „Лето будење II“ платно уметност

Мелиса Ванг „Лето будење II“ платно уметност

DEN 607.84

Достапност

Уметник : Мелиса Ванг Предмет : Флоралстајл : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на букет цвеќиња. Истакнати бои : бела, сива, розова, светло сина, зелена, тен, сина светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Мелиса Ванг „Лето будење II“ платно уметност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Клиренс Метал Калај Знак Добредојдовте Знак Пчела Знак Лето Знак Пчела Кошница Знак Калај Знак Уметност Метал Ѕид Плоча Декор
  • Новак

Клиренс Метал Калај Знак Добредојдовте Знак Пчела Знак Лето Знак Пчела Кошница Знак Калај Знак Уметност Метал Ѕид Плоча Декор

DEN 160.00

Знак За добредојде Знак За добредојде Знак За пчела Летен Знак Знак За Кошница За Пчели Знак За Кошница �

Цврст 10к Жолто Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен
  • Новак

Цврст 10к Жолто Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен

DEN 2.33

Цврст 10к Жолто Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување Трио Невестинска Свадба Анг

&P Lamp® Месинг Копче За Вртење Рано Приклучок За Светилки Во Електричен Стил, Завршна Обработка Со Никел, Функција За Вклучување
  • Новак

&P Lamp® Месинг Копче За Вртење Рано Приклучок За Светилки Во Електричен Стил, Завршна Обработка Со Никел, Функција За Вклучување

DEN 2.67

Овие висококвалитетни држачи За светилки со цврст месинг обложени со никел се специјално дизајнирани з

Женски Дами Цврста Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер Есенски Блејзер Јакни За Жени Работна Канцеларија
  • Новак

Женски Дами Цврста Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер Есенски Блејзер Јакни За Жени Работна Канцеларија

DEN 319.20

Женски Дами Солидна Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер Карактеристики : 1.It и�

Капак На Машината За Перење, Заштитен Капак На Машината За Перење, Извонредна Изработка За Кујни Тоалети Сребрена Облога Машина
  • Новак

Капак На Машината За Перење, Заштитен Капак На Машината За Перење, Извонредна Изработка За Кујни Тоалети Сребрена Облога Машина

DEN 200.00

Капакот На Машината За Перење, Заштитниот Капак На Машината За Перење, Извонредната Изработка За Кујни �

Одеерби 4 јули Патриотски Резервоар За Жени Моден Ден На Независност Елек За Печатење Удобна Секојдневна Блуза Со Кружен Врат
  • Новак

Одеерби 4 јули Патриотски Резервоар За Жени Моден Ден На Независност Елек За Печатење Удобна Секојдневна Блуза Со Кружен Врат

DEN 1.67

Големина На Големина : XXLSize : XXLarage САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm / 44.09 "Рамо : 48cm / 18.90 " Должина :

Пензионирање Златен Ретривер Куче Релаксирачки Одмор Спиење На Плажа За Пензионирање Пензионирани Очила За Сонце Ѕидна Уметност
  • Новак

Пензионирање Златен Ретривер Куче Релаксирачки Одмор Спиење На Плажа За Пензионирање Пензионирани Очила За Сонце Ѕидна Уметност

DEN 655.84

Материјал : полиестерска ткаенина Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долгот