Детско место Голема девојка со долги ракави, големини XS-XXL

Детско место Голема девојка со долги ракави, големини XS-XXL

DEN 191.84

Достапност

Детските места за девојчиња со високо-ниски 3 пакувања со долги ракави плетени мулти-пакувања се совршен додаток на гардеробата на вашата ќерка. Пакет од три вклучува : еден цврст плетен со долг ракав, еден животински принт со долг ракав и еден црн долг ракав плетен со жолт сончоглед. Мулти-пакет со долги ракави со 3 пакувања е совршен за мешавина и совпаѓање со главни парчиња веќе пронајдени во нејзината гардероба. Доаѓа во големини 4-16. Hi-lo Rib-knit Crew вратот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ануирхеи Дете Новороденче Девојче Момче Облека Мало Бебе Момчиња Девојчиња Црн Памучен Ракав Ноќта На Вештерките Симпатична
  • Новак

Ануирхеи Дете Новороденче Девојче Момче Облека Мало Бебе Момчиња Девојчиња Црн Памучен Ракав Ноќта На Вештерките Симпатична

DEN 1.67

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Тип На Ставка : Детска Облекамоден дизајн, Нов, квалитетен!Удобна и дише ткаен

Иниим Деца Девојки Сјајни Светки Танцови Шорцеви Сценски Перформанси Плен Момче-Исечени Гимнастички Спортски Жешки Панталони
  • Новак

Иниим Деца Девојки Сјајни Светки Танцови Шорцеви Сценски Перформанси Плен Момче-Исечени Гимнастички Спортски Жешки Панталони

DEN 1.33

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Танц Краткиздржавно : Ново без тагматеријал : 80% Памук, Полиестертаг Бр.Пре