Часовна удобност Ени широка ширина професионален елегантен чевли бел 11

Часовна удобност Ени широка ширина професионален елегантен чевли бел 11

DEN 572.32

Достапност

24-часовна удобност Ени Екстра широка чевли за чевли за ширина е стилски, издржлив и совршен. Овој елегантен, лесен и издржлив чевли е изработен од лесен EVA и гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината. Тоа е најдобриот избор за удобно вклопување. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Екстра широк (Е) од Фазпаз. Кожа. Максимална влечна гума од надворешната страна. Стилски, издржлив и лесен. Елегантни и професионални. Лесно лизгање.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Канти за Складирање ткаенини За Расадник, Канцеларии И Домашна Организација, Контејнерите Се Направени За Да Одговараат На Стандардните
  • Новак

Канти за Складирање ткаенини За Расадник, Канцеларии И Домашна Организација, Контејнерите Се Направени За Да Одговараат На Стандардните

DEN 463.84

Вратете Го Просторот Со КАНТИ ЗА Складирање DII неткаените канти за складирање се забавен и креативен на�