Женски меки отворени пети се лизгаат на лизгачот со лизгање со папучи со лакови со мемориска пена за удобност во затворен простор

Женски меки отворени пети се лизгаат на лизгачот со лизгање со папучи со лакови со мемориска пена за удобност во затворен простор

DEN 207.84

Достапност

Slideенски мек пријатна слајд на отворено пети на куќички со лак и меморија за пена за вметната удобност и модерна това-вреќа во стилот на крстот, ги прави папучи симпатични и модерни, одговараат со вашите пижами совршено. Ева и поддршка од пени ви даваат уникатно меко чувство. Анти-Скид Солет лесни влечки со текстурирана гума од текстура, ви дозволуваат да шетате без напор и стабилно затворено/отворено. Најдобар подарок за да го искажете вашиот loveубовен за пролет, лето, есен и зима. Одличен подарок за девојка пријателка, сопруга, мајка, ќерка, сестра, соработници или вашите најблиски. Овие фенси влечки ќе бидат големо изненадување за нив. Лесни карпел влечки се изработени од високо квалитетни материјали со одлична занаетчиство. Тие се машини што се мијат и ќе изгледаат добро како нови по безброј циклуси на миење. Совршено вклопување) мала - големина 6 Medium - Големина 7large - големина 8x -голем - големина 9xx -large - Големина 10 пријатна удобност - Нашата удобност отворени папучи за пети се совршен избор за одржување на нозете удобни и дишење во текот на денот. Уживајте во удобноста на овие влечки на нозете по долг ден на работа . Мека меморија за пена од пена : Перница со пена со висока густина, додава поддршка и удобност за целодневно носење. Индолот за мемориска пена ги прави влечките меки и флексибилни. Лизгајте се во овие пријатни влечки за слајдови, релаксирајќи се дома или во канцеларијата . Анти лизгање и издржлива ѓон : надворешната страна на спа влечки се изработени од висок квалитет и водоотпорен гумен материјал. Текстурираното дно се залепува на подот цврсто, правејќи го секој чекор стабилен и безбеден. Овие лизгачи на папучи од спална соба имаат лак што додава симпатичен и модерен изглед на папучи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат