Игри на Бафало - Кока -Кола - жедни мечки - сложувалка

Игри на Бафало - Кока -Кола - жедни мечки - сложувалка

DEN 188.16

Достапност

Нане MTG Dragons of Tarkir Booster Pack (корејски) нане ќе направи забавен додаток на вашиот сет со свежи сценарија, вие и вашите пријатели можете да уживате да ги испробате. Доаѓа со 6 пакувања, нудејќи многу за да добиете непречен почеток на вашата палуба. Запечатениот запечатен пакет MTG е идеален за употреба од деца над 13 години. Сетот WOTC е компатибилен со другите комплети за собирање Magic, така што можете да се мешате и да се совпаѓаат за да создадете крајна палуба. Фабриката запечатени MTG корејски змејови на Tarkir 6 X Booster пакети : Компатибилен со другите комплети за собирање на Magic. Идеално за употреба од деца од 13 години и повеќе. MTG Booster Pack содржи 6 комплети.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат