Лесни чизми за улична легенда

Лесни чизми за улична легенда

DEN 767.84

Достапност

Стилските градски каубојки ќе ја носат легендата од лесна улица. Гроздобер материјален интерес и карактеристично шиење го потенцира западниот инспириран дизајн. Двојни странични панели што се протегаат за вклопување. Флексибилна и лесна на цврста блокирана потпетица и затегната пети. Истегнете за вклопување и удобност. Подготвено стапало. 0.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат