Студената индустрија Пинк Корал Море Сликарство галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, сет од 2, дизајн од Пол Брент

Студената индустрија Пинк Корал Море Сликарство галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, сет од 2, дизајн од

DEN 639.68

Достапност

Колку повеќе, толку подобро, нели? Мулти-парчиња платно сетови помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : мртва живот, морски живот, водни, наутички, школки, корали, starвездички, розова. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . Дизајн од Пол Брент.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симбол за глупости симбол за животински свет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Новак

Симбол за глупости симбол за животински свет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 102.08

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок