Brinke Co. Co. Women'sенски зашилен пети ФАУ модни станови

Brinke Co. Co. Women'sенски зашилен пети ФАУ модни станови

DEN 2.00

Достапност

Овие зашилени станови на пети од страна на Бринли Ко имаат меки велур на велур со врвен врв и дизајн на преклопување на прстите. Подложните табани создаваат удобно и носење на целиот ден, додека текстуралните надворешни и мали блок потпетици обезбедуваат влечење надвор. Спарете ги овие модерни рамни чевли со слаби панталони и појас палто за да создадете класичен стил во текот на целата година. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат