Железо Орхидеи Дизајни Декор Јасни Марки 12X12-Мозаико

Железо Орхидеи Дизајни Декор Јасни Марки 12X12-Мозаико

DEN 207.84

Достапност

Овие марки со големина на џамбо идеални за создавање ефекти на позадина и координирање на акценти на декор. Користете на ѕидови, акцентни перници, постелнина, парчиња дрво, ѕиден декор и многу повеќе. Овој пакет содржи Мозаико : еден јасен печат на еден лист за поддршка од 12х12 инчи. Увезени. Железо Орхидеи Дизајни Декор Јасни Марки 12 "Х12" - Мозаико.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат