Дизни Пиксар Автомобили Брз Комета И Паркер Бракстон Приказна Трка Играчка

Дизни Пиксар Автомобили Брз Комета И Паркер Бракстон Приказна Трка Играчка

DEN 3.33

Достапност

Ова автентично раскажување приказни 2-Пакет ги оживува омилените сцени На Автомобилите На Дизни и Пиксар! Брзата Комета И Паркер Бракестон се подготвени да се тркаат веднаш надвор од глутницата. Секој високо детален, 1 : 55 Автомобили со скала 3 возила со леано возило има логоа со потпис, тркалачки тркала и уникатни акценти на личноста за реална игра. Проширете Ги вашите автомобили филмска акција и создадете динамична колекција со нашиот дополнителен карактер 2-Пакети од сите три филмови! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Дизни / Пиксар Автомобили Брз Комета И Паркер Бракестон 2-Пакет Приказна Трка Играчка : Возраст : 3 години И Повеќе. Дизни И Пиксар Автомобили ликови раскажување приказни 2-Пакет. Високо детални, 1 : 55 скала умре-фрла со тркалање тркала. Рекреирајте сцени Со N20 Cola #68 Parker Brakeston И Blinkr #21 Брза Комета. Изберете го нашиот дополнителен карактер 2-Пакети за собирање и натпреварување. Секој продаден одделно, предмет на достапност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 640.00

Возењето за возење го преименуваше Genени од Бринли Ко Оваа веганска кожа и ткаенината се одликува со лес