Стрипови на марвел - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен: Обновете Ги Вашите Завети # Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Стрипови на марвел - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен: Обновете Ги Вашите Завети Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375

DEN 1.33

Достапност

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен : Обновете Ги Вашите Завети #1 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен : Обновете Ги Вашите Завети #1 Ѕиден Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат