Јужна Наведнуваат Живеат Мамка Кука

Јужна Наведнуваат Живеат Мамка Кука

DEN 2.33

Достапност

Лабава куки за жива мамка со кратко стебло. Одлично за назад тролање и сите живи мамка апаратури. Идеален за ноќни роботи, пијавици и минијатури. Користете со жива мамка. Јужна Наведнуваат Живеат Мамка Кука : 10 куки по пакет. Лабава кратка нога. Идеален за ноќни роботи, пијавици и минијатури. Одлично за назад тролање и сите живи мамка апаратури.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат