Момени Мајорка Геометриски Модерна Област Килими, Сива

Момени Мајорка Геометриски Модерна Област Килими, Сива

DEN 768.80

Достапност

Дозволете графичките гестови на овој племенски тепих да ја дефинираат декорацијата во добро дизајнираниот простор. Геометриските обрасци ја напуштаат структурната симетрија во корист на слободните форми, нејзиниот секојдневен израз дава илустративен квалитет на цик-цак од слонова коска, дијаманти и триаголници кои ја красат сивата позадина. Елегантната леснотија на дизајнот на тепихот со рака ја негира неговата раскошна текстура, неговата изопачена волна ја предива основата за многумина бос момент. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рака Закачена. Материјал : 100% Волна. Ниска Висина На Купот 0,4".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Та8315е Дигитален Мерач На Стегач Мултиметар Професионален Тестер Вистински Рмс Мултиметар Мултифункционален Тестер ОМ НЦВ DCAC
  • Новак

Та8315е Дигитален Мерач На Стегач Мултиметар Професионален Тестер Вистински Рмс Мултиметар Мултифункционален Тестер ОМ НЦВ DCAC

DEN 3.33

TA8315 E е дигитален мерач на стегач со големина на џеб со 3 56 цифрен дисплеј Се одликува со стабилни перформ

Јакни За Мажи Плус Големина Со Качулка Со Рог Зимски Капут Јака Со Ревер Кожна Јакна Со Долги Ракави Гроздобер Задебелен Капут
  • Новак

Јакни За Мажи Плус Големина Со Качулка Со Рог Зимски Капут Јака Со Ревер Кожна Јакна Со Долги Ракави Гроздобер Задебелен Капут

DEN 3.00

Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�

Шеќер Череп Декор Завеси Калавера Украсени Црни Мачки Во Мексикански Стил Празник Денот На Мртвите Прозорец Завеси За Дневна
  • Новак

Шеќер Череп Декор Завеси Калавера Украсени Црни Мачки Во Мексикански Стил Празник Денот На Мртвите Прозорец Завеси За Дневна

DEN 735.84

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

- Даке Дише Јорган Покрие Целосна Големина Мека Полиестер Печатење Постелнина Сетови, Утешител Покритие Со Навлаки За Перници
  • Новак

- Даке Дише Јорган Покрие Целосна Големина Мека Полиестер Печатење Постелнина Сетови, Утешител Покритие Со Навлаки За Перници

DEN 627.04

Доверлив Квалитетимаме сопствени дизајнери и фабрика, од дизајн, производство и пакување, строго контр�