Торонто Јавор Лисја-Вилијам Ниландер Ѕид Постер, 22.375 34

Торонто Јавор Лисја-Вилијам Ниландер Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.33

Достапност

Овие Трендови Меѓународниот НХЛ Торонто Јавор Лисја-Вилијам Ниландер 23 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени со најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат