Брич-Назад Челик во. 44. во. Лопата Дрво За Општа намена

Брич-Назад Челик во. 44. во. Лопата Дрво За Општа намена

DEN 3.33

Достапност

Оваа тешка челична топка е одлична за движење на жито, прекривка, земја, песок, па дури и снег. Може да се користи и за општо чистење, израмнување на областите што треба да бидат рамни или за стружење на остатоци од тврди површини. Западниот модел ребрести сечилото ќе се одржи дури и за време на најтешките работни места. Направено од дрво. Д-рачка должина. Д рачка за држење. Плоштад форма сечилото. Челик сечилото големина #12. Западен Модел. Шупливи-назад, ребрести сечилото.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Роботот Возило Декоративни Алатки, РК Качување Автомобил Декоративни Алатки Алуминиумска Легура Материјал Со Симулација Чекан
  • Новак

Роботот Возило Декоративни Алатки, РК Качување Автомобил Декоративни Алатки Алуминиумска Легура Материјал Со Симулација Чекан

DEN 379.20

Роботот Возило Декоративни Алатки, РК Качување Автомобил Декоративни Алатки Алуминиумска Легура Матер