бареминерали Генерал Голи Мат Течен Кармин Свонк 0. оз

бареминерали Генерал Голи Мат Течен Кармин Свонк 0. оз

DEN 370.08

Достапност

Кога поводот ќе повика на смели и заводливи усни, премачкајте ги со голи минерали Ген Гол Мат Течен Кармин Свонк 0,13 мл. Оваа свиленкаста формула се лизга во едно чистење и се суши со лесен мат финиш кој е мек и примамлив. Тој е дизајниран за долготрајно носење и не е склон кон пердуви или крварење. Натопени со хидратантни креми, усните исто така добиваат потреба од хидратација за да ги одржат претрупан и да изгледаат најдобро. Овој лесен мат кармин не ги остава усните лепливи. Тоа им дава на вашите усни живописна боја со едно лизгање. Оваа формула за целосна покриеност е многу пигментирана и трае цел ден. Веганска формула без суровост без ПЕГ СЛС глутен парабен дрво ореви и талк.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат