Подобри Домови И Градини Челик Отворен Тв Штанд За Телевизори до 55, Повеќе Завршетоци

Подобри Домови И Градини Челик Отворен Тв Штанд За Телевизори до 55, Повеќе Завршетоци

DEN 2.33

Достапност

Подобрите домови и градинарски челични отворени тв штандови ќе донесат стил и организација во секоја просторија во вашиот дом. Чистите линии и геометрискиот дизајн ја даваат конзолата?современ карактер и модерна привлечност. Достапно и во еспресо и во бели завршетоци, можете да изберете финиш што најдобро го надополнува мебелот во вашата дневна соба. Со 5 големи отворени полици има многу простор за складирање додатоци, прикажување спомени и хостирање на аудио/видео компоненти. Лесно прикажете ГО ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР со рамен панел од 55 инчи на големата отворена маса. Спарете ТВ конзола со Подобри Домови и Градини Челик Отворена Библиотека За Кула за да создадете совршен центар за забава за вашиот домашен театар. Завршете го изгледот со други предмети од Подобри Домови и Градини челична колекција (се продава одделно). Подобро Домови И Градини Штандот За Отворена ТЕЛЕВИЗИЈА Стил Е одлично повеќенаменско парче што може да се користи како држач за медиуми или табела за акцент за да одговара на вашите потреби. Сместува повеќето Телевизори Со рамен панел до 55? и 135 килограми . Се одликува со отворен дизајн за складирање и прикажување на медиумски компоненти, додатоци и други семејни спомени . Модерниот изглед и чистите линии го прават ОВОЈ телевизор добро да се вклопи со секој декор . Од конзоли и додатоци за игри, до компоненти за вашиот телевизор, звучници, Двд-А и блури, дури и игри на табла и книги, овој разноврсен мебел сигурно ќе ја задржи вашата соба без неред . Координира Со Подобро Домови И Градини Стил Колекција . Лесно склопување . Спецификации на производот : 47,625 ВО W x 18,125 ВО D x 26 ВО H (120,9 см x 46 см x 66 см) . Модел # БХ18-084-097-18 БХ18-084-097-19.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВИСОК Сјај ТВ Застане до 70 Со Калено Стакло И Фиоки,Универзален Кабинет ЗА Складирање ТВ СО Лер Менување Светла За Дневна Соба
  • Новак

ВИСОК Сјај ТВ Застане до 70 Со Калено Стакло И Фиоки,Универзален Кабинет ЗА Складирање ТВ СО Лер Менување Светла За Дневна Соба

DEN 3199.84

Модерниот дизајн на изгледот и минималистичката површина за поддршка на калено стакло во Форма На Т дон

Тв Штанд ЗА ТВ, Модерна Висока Сјајна Маса За Конзоли За Тв Штандови СО ЛЕД Светла И Далечински Управувач, ТВ Кабинет За Дневна
  • Новак

Тв Штанд ЗА ТВ, Модерна Висока Сјајна Маса За Конзоли За Тв Штандови СО ЛЕД Светла И Далечински Управувач, ТВ Кабинет За Дневна

DEN 0.67

Бтмвеј Нов Надграден Модерен Држач ЗА ТВ Со Висок СјајИзвонредна изработка, потрага по квалитет, што го

Менхетен Комфорт Бакстер 62.99 Модерен Телевизиски Штанд И Панел За Слобода Во Средината На Векот Со Медиуми И Полици За Прикажување
  • Новак

Менхетен Комфорт Бакстер 62.99 Модерен Телевизиски Штанд И Панел За Слобода Во Средината На Векот Со Медиуми И Полици За Прикажување

DEN 3.33

Комбинацијата Бакстер И Либерти Од 2 Дела е совршена завршница За модерните љубовници од Средината на В�

минути брзо склопување кафеава едноставна модерна Тв Кабинет Подот Кабинетот Подот тв ѕидниот кабинет Кафеава + бела модерна
  • Новак

минути брзо склопување кафеава едноставна модерна Тв Кабинет Подот Кабинетот Подот тв ѕидниот кабинет Кафеава + бела модерна

DEN 2879.84

Детали : 20 МИНУТИ БРЗО СОБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ЦЕНТАР ЗА ЗАБАВА СО ЛЕР : овој држач за ТВ со ЛЕР доаѓа со 16 RGB LED �