Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

DEN 817.92

Достапност

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави Ханес Менс 5.2 мл. Удобностмек Памучна Маица 5280 (10 ПАКУВАЊЕ).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат