Меридијан Мебел Миконос Црна Отворен Двор Трпезарија Стол Во собата на 4

Меридијан Мебел Миконос Црна Отворен Двор Трпезарија Стол Во собата на 4

DEN 3.00

Достапност

Дајте му на вашиот надворешен двор преуредување со овој трпезариски стол на отворено од колекцијата Миконос. Изработен од црна полипропиленска пластика, овој стол е доволно цврст и издржлив за да трае со години во вашиот дом. Столот е отпорен на временски услови, што го прави совршен за внатрешна или надворешна употреба. Неговиот современ дизајн сигурно ќе додаде смел допир на вашиот двор или внатрешен простор за живеење, обезбедувајќи привлечна елеганција на која било област од вашиот дом. Меридијан Мебел Миконос Црна Отворено Двор Јадење Стол (Во собата на 4).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

амлбб Женски Секојдневен Плус Големина Фустани V-Вратот Солидна Краток Ракав Бохо Фустан Замав Фустан Свадба Гостин Повик Партија
  • Новак

амлбб Женски Секојдневен Плус Големина Фустани V-Вратот Солидна Краток Ракав Бохо Фустан Замав Фустан Свадба Гостин Повик Партија

DEN 479.84

Женски Секојдневен Плус Големина VВратот Цврст Краток Ракав Бохо Фустан Замав Фустан Со Џебовикарактер

Ткаенина од лажица-Шумски Фолклор Криптозоологија Отпечатена На Ливче Потпис Памучна Ткаенина Масти Четвртина-Шиење Ватиран
  • Новак

Ткаенина од лажица-Шумски Фолклор Криптозоологија Отпечатена На Ливче Потпис Памучна Ткаенина Масти Четвртина-Шиење Ватиран

DEN 143.84

Шумски Фолклор Криптозоологија Ткаенината Од Лажица од Ткаенината Од Јардпунгла е одржливо отпечатена