Перница Миленичиња Теди Желка Полнети Животни Кадифен Играчка

Перница Миленичиња Теди Желка Полнети Животни Кадифен Играчка

DEN 2.67

Достапност

Добијте тони топла цврста среќа со Перницата Миленичиња Тарди Желка! Плишаното, најпријателското и најмекото плишано животно/перница што можете да ја најдете! Донесете допир на декор во просторијата заедно со практичноста на секојдневната употреба како играчка за имагинативна игра и перница за телевизија, кревет или време на патување. ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА ГУШКАЊЕ! Добијте тони топла цврста среќа и гушкајте се секој ден и ноќ Со Миленичињата Со Перници Тарди Желка! Најквалитетното, најпријателското и најмекото плишано животно што ќе го најдете. ЦВРСТО НАЈДОБРИ ПРИЈАТЕЛИ : Децата од сите возрасти ќе уживаат во забавата од секојдневната употреба како играчка за имагинативна игра и голема полнета играчка за читање, гледање телевизија или учење со пријателите. ДНЕВНА И НОЌНА ЗАБАВА : Идеално време за одмор и забавно време-да не зборуваме за утешен партнер на патувања или возење со авион. Започнува како пријател, а потоа не-зацврстете го стомакот и брзо лежи рамно! ГРИЖА и ОДРЖУВАЊЕ : Измијте на нежен циклус и ладна вода ставајќи Го Вашето Домашно Милениче во бела кутија за перници и врзувајќи ги отворените краеви за да спречите оштетување при перење и одржувајте кадифен. СПЕЦИФИКИ : официјален производ За Миленичиња За Перници. Изработен од висококвалитетен шенил. Се отвора за рамна полнета играчка од 18 инчи. Вкупни димензии на производот 18 х 18 х 4 инчи. Се препорачува за сите возрасти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Облека за девојчиња за бебиња за деца со столбови од шпагети врвни цвеќиња разгорени панталони bellвоно дното роденденска облека
  • Новак

Облека за девојчиња за бебиња за деца со столбови од шпагети врвни цвеќиња разгорени панталони bellвоно дното роденденска облека

DEN 2.00

Облека за бебе девојче облека со шпагети ленти врвни цвеќиња разгорени панталони bellвончиња дното роден

Американски Мебел Класици Независност Серија Сертипур-Сад Сертифициран Кралица Големина Џеб Серпентина Меморија Пена Душек во
  • Новак

Американски Мебел Класици Независност Серија Сертипур-Сад Сертифициран Кралица Големина Џеб Серпентина Меморија Пена Душек во

DEN 2.33

Колекцијата Независност е цврст ватиран внатрешен пружински душек со дебелина од 10 инчи од нашиот крев�