Избрани Есенски Небо Пити Од Тиква Крпа За Садови

Избрани Есенски Небо Пити Од Тиква Крпа За Садови

DEN 246.08

Достапност

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони. Вклучување на најжешките бои и теми, ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и декор за дома за секоја сезона, секој празник и сите. Комплет од 2 крпи за садови со димензии 18х28 инчи за справување со сите ваши задачи за сушење и чистење на кујната. Висечка јамка во аглите за лесно складирање и прикажување. 100 проценти памучна ткаенина, машина за перење. Измијте со ладна вода на нежен циклус и исушете ја на ниско ниво, не избелувајте или сушете на висока топлина за да го минимизирате намалувањето. Празничните Есенски дизајни се координираат со повеќето кујнски декор за да додадат празнична радост во вашата кујна.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат