Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРЦПК 18Х9. 6Х5. М-БЛК, 1895ЦПК126140М12

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРЦПК 18Х9. 6Х5. М-БЛК, 1895ЦПК126140М12

DEN 1216.00

Достапност

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRCPK 18 X9, 5 6 X5, 5 M-BLK 12 MM, 1895 CPK126140 M12. 1895КПК126140М12. 6Х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Призматичен териер куче лице портрет животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Новак

Призматичен териер куче лице портрет животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 671.84

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Студени индустрии Панорамски ливади хоризонт облаци сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од
  • Новак

Студени индустрии Панорамски ливади хоризонт облаци сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од

DEN 2601.60

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�