Ханес Женски Кул Удобност Памук Истегнување Кратка Долна Облека, 10-Пакет

Ханес Женски Кул Удобност Памук Истегнување Кратка Долна Облека, 10-Пакет

DEN 1.00

Достапност

Овие гаќички имаат удобност при движење со вас во секој детал, од лентите за нозе што не се возат до меката памучна ткаенина за истегнување и технологијата За фитил За Ладна Удобност што ве одржува ладни и суви. Дизајниран да не покажува линии за гаќички, носете ги овие гаќички под ништо и оставете ги да станат ваш нов омилен! Технологијата за ладна Удобност ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува суви. Нема Линии За Гаќи. Се протега да се движи со вас. Нема возење До нога бендови остане во место. Врвно меките ленти за нозе ве одржуваат удобно додека сте во движење. Нема нотка половината бенд. Без ознаки за целодневна удобност. Боја : Бела; Руменило На Телото; Бетонска Хедер; Разладена Јоргована; Црна. Материјал Од Ткаенина : 95% Памук, 5% Спандекс. Земја на Потекло : Виетнам.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идораван Женска Долна Облека Расчистување Жени Долна Облека Со Цврста Боја Долна Облека Гаќички Дами Гаќи Со Висок Струк Гаќи
  • Новак

Идораван Женска Долна Облека Расчистување Жени Долна Облека Со Цврста Боја Долна Облека Гаќички Дами Гаќи Со Висок Струк Гаќи

DEN 312.64

Можете да сметате На Женските Гаќички За Обликување На Идораван На Дневна домашна облека.Нашите гаќичк�

Кдилитк Женска Долна Облека Краток Мек Истегнување Со Висок Струк Период На Дишење Беспрекорни Беспрекорни Гаќички Виолетова
  • Новак

Кдилитк Женска Долна Облека Краток Мек Истегнување Со Висок Струк Период На Дишење Беспрекорни Беспрекорни Гаќички Виолетова

DEN 1.33

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 60см / 23.62"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 Е