Подвижни Пријатели Бебе Девојка Креветчето Чевли, Црно Крзно Чизми, 12 Месеци

Подвижни Пријатели Бебе Девојка Креветчето Чевли, Црно Крзно Чизми, 12 Месеци

DEN 187.04

Достапност

Подвижни Пријатели меки чевли со ѓон креветче, патики, мокасини, чизми и сандали се одличен додаток во плакарот за чевли на вашето бебе. Нашиот избор на бебешки чизми ќе го задржи вашето малечко да изгледа модерно, без разлика дали случајно се забавува дома или шета на отворено. Покријте ги малите прсти и стапала на вашето малечко со нашата симпатична колекција чорапи и чевли. Подмолен Пријатели Бебе Девојка Креветчето Чевли, Црно Крзно Чизми е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Бебешки чизми. Направено со памучен полиестер, стп и вештачки материјали. Симпатична креветчето чевли за мали нозе и прсти на бебето. Совршени меки чевли за креветче за пред-пешаци и пешаци за прв пат. Удобни, пријатни, издржливи чевли.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

tklpehg Појавување На Тренингот Сетови За Жени Дозвола Трчање Атлетска Салата Тренингот Поставува Трендовски Круг Вратот Краток
  • Новак

tklpehg Појавување На Тренингот Сетови За Жени Дозвола Трчање Атлетска Салата Тренингот Поставува Трендовски Круг Вратот Краток

DEN 207.84

Женски Мода Круг Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Сетови Карактеристики : + К�