Обичен Блок Во Боја Женски Кардигани Повеќебоен Л Со Долги Ракави

Обичен Блок Во Боја Женски Кардигани Повеќебоен Л Со Долги Ракави

DEN 1.33

Достапност

Женски Кардигани Обични Колорблок Кардиган Разнобоен Л (8/10) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќебоен Секојдневен Кардиган Во Боја Кардиган Жени Кардиганжени Трикотажа Жени Кардиганс Големина И Вклопување(инч)Должина На Ракавот Во сад Биста Рамо Должина На Бицепс Манжетна 4 С 19.3 37.8 20.5 16.5 7.9 6 М 19.5 39.4 21.3 17.1 8.3 8/10 Л 19.8 41.7 22.4 18 8.9 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја нашата големина детали внимателно пред Поставување На Цел. Женски Кардигани Обичен Кардиган Во Боја Разнобоен Л (8/10). Култура Боја Блок Жени Кардигани Долг Ракав Мало Истегнување Разнобојна l_us големина (8/10). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, fall и зима. Боја : Повеќебојна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Блок Во Боја. Тип : Кардиган. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Капка Рамо. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Акрилик. Состав : 100% Акрилик. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Тело : Необложено. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дтидтпе Џемпери За Жени, Лак Јака Цврсти Копчиња Ракав Плетен Обичен Џемпер Топол Врв Женски Врвови Со Долги Ракави Женски Џемпери
  • Новак

Дтидтпе Џемпери За Жени, Лак Јака Цврсти Копчиња Ракав Плетен Обичен Џемпер Топол Врв Женски Врвови Со Долги Ракави Женски Џемпери

DEN 543.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Џемпер За Машки Пуловер Тенок Фит Џемпер Со Маица Со Долги Ракави Топлинска Кошула Топ Top Зима Машка Трикотажа Пуловекр Греј
  • Новак

Џемпер За Машки Пуловер Тенок Фит Џемпер Со Маица Со Долги Ракави Топлинска Кошула Топ Top Зима Машка Трикотажа Пуловекр Греј

DEN 105.12

Џемпер за Машки Пуловер Тенок Фит Џемпер Со Маица Со Долг Ракав Топлинска Кошула Топ Top Зима Машка Трико�

Женска Широка Еднобојна Облека За Спиење Дами Отворени Предни Сетови За Дневна Соба Џемпер Плетен Зимски Топол Исечен Врв+Шорцеви+Кардигански
  • Новак

Женска Широка Еднобојна Облека За Спиење Дами Отворени Предни Сетови За Дневна Соба Џемпер Плетен Зимски Топол Исечен Врв+Шорцеви+Кардигански

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Зима Топло Три Парче Облека, Дами Плете Џемпер Пижами �

Атинеток Кардиган За Женски Женски Копче Цврст Плетен Џемпер Кардиган Јакна Со Долги Ракави Лесна Мека Предимензионирана Отворена
  • Новак

Атинеток Кардиган За Женски Женски Копче Цврст Плетен Џемпер Кардиган Јакна Со Долги Ракави Лесна Мека Предимензионирана Отворена

DEN 559.84

31" Ракав : 75см / 29 Quorblock, капка рамо,Шик, модерен и шармантен елегантен, два џебови, завеса наметка го прави

Вонкос Женски Лесен Џемпер Со Долги Ракави На Екипажот Нови Пристигнувања-Врат На Екипажот Со Долги Ракави Лабави Плетени Врвови
  • Новак

Вонкос Женски Лесен Џемпер Со Долги Ракави На Екипажот Нови Пристигнувања-Врат На Екипажот Со Долги Ракави Лабави Плетени Врвови

DEN 0.33

Нашите џемпери со Долги ракави за жени 2023 година бидете во чекор со најновите модни трендови и импресио�

Дтидтпе Жени Врвови Со Долги Ракави Женски О Врат Елен Снегулка Божиќ Божиќ Пуловер Џемпер Плетени Врвови Блуза Џемпери За Жени
  • Новак

Дтидтпе Жени Врвови Со Долги Ракави Женски О Врат Елен Снегулка Божиќ Божиќ Пуловер Џемпер Плетени Врвови Блуза Џемпери За Жени

DEN 479.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Породилни Кардигани За Есенски Женски Каедигански Појас Кошула За Надворешна Облека Мек И Елегантен Шифон Цврст Слоевит Кардиган
  • Новак

Породилни Кардигани За Есенски Женски Каедигански Појас Кошула За Надворешна Облека Мек И Елегантен Шифон Цврст Слоевит Кардиган

DEN 319.84

Пол : Женска Прилика : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак�

иопко Женски Џемпери Врвови Со Долги Ракави Женски Џемпер Со Долг Ракав В - Врат Памук Лабав Плетен Пуловер Врвни Есенски Џемпери
  • Новак

иопко Женски Џемпери Врвови Со Долги Ракави Женски Џемпер Со Долг Ракав В - Врат Памук Лабав Плетен Пуловер Врвни Есенски Џемпери

DEN 575.84

Може да има мала разлика во бојата помеѓу поставките за осветлување и приказ Елек за жениrenchови палта за