Пиштол Масло H2O Подмачкување-Вода Базирани Течни Personal Лубрикант-fl.оз мл

Пиштол Масло H2O Подмачкување-Вода Базирани Течни Personal Лубрикант-fl.оз мл

DEN 3.00

Достапност

Доближете се со поголема удобност Пиштол Масло H2 O Лубрикант. Овој висококвалитетен лубрикант на база на вода е формулиран со Хидроксиетилцелулоза за зголемена, природна влага. Исто така, се внесува со мешавина од екстракти од женшен и гуарана за да обезбеди повеќе енергија и да помогне во зголемувањето на сексуалната стимулација. Лубрикантот на база на вода спречува иритација и ја стимулира циркулацијата на крвта обезбедувајќи поинтензивна сензација. Може да се користи со латекс и не-латекс кондоми. Секое шише содржи 2 мл. Течен Личен Лубрикант Н2О На база на вода и е наменет да го користат Мажи, Жени и/или и двете! (Унисекс) Масло ЗА Пиштоли H2 O Сексуален Лубрикант-Личен Лубрикант На База На Вода-2 fl.Оз / 59 мл сексуални велнес производи кои нудат природно чувство. Без вкус. Без мирис. Течната формула базирана на вода може да се користи со играчки за возрасни, кондоми од латекс и не-латекс . Содржи екстракти од гуарана и женшен. Натопена Со Хидроксиетил целулоза за подобрување на влагата. Помага во стимулирање на циркулацијата на крвта и спречување на иритација. За леснотија и стимулација за време на сексуална активност. Варијација на големината : 2 fl.Оз / 59 мл Еднократно Шише. За Употреба Од Мажи, Жени, Унисекс, Итн. Без Парабени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат