Креации АЛУМИНИУМСКИ Раб ПР 24х10ин Мат Црна Завршница, 176МБ-2415824

Креации АЛУМИНИУМСКИ Раб ПР 24х10ин Мат Црна Завршница, 176МБ-2415824

DEN 1088.00

Достапност

Ое Креациите нудат достапни, висококвалитетни тркала за замена ВО стилот НА ОЕМ за вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ. Достапно во широк спектар на стилски, модерни завршетоци и големини. Добијте квалитет, стил и перформанси со Креации на ОЕ. Ое Креации АЛУМИНИУМСКИ Раб ПР176 24х10ин Мат Црна Завршница, 176мб-2415824 Број На Модел-ПР176 Производител Број На Дел-176МБ-2415824 Шема на Завртки-6Х139, 7 Офсет-24 мм Заден Простор-6,44.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат