Хенди Човек Морски 631А # во. Фил Ов сс-Пакет

Хенди Човек Морски 631А во. Фил Ов сс-Пакет

DEN 1.67

Достапност

Хенди мен завртките за самопреслушување на овалната глава На Марин се изградени и дизајнирани за употреба во морски средини. Составен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Продаден како пакет од 6. Продаден како пакет од 6. Изграден за морска употреба. #4 Х 3/4 во. Фил. Нерѓосувачки челик.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат