Алба ботаника Хавајски Регенератор За Коса Какао Путер-фл оз

Алба ботаника Хавајски Регенератор За Коса Какао Путер-фл оз

DEN 1.00

Достапност

Алба Ботаника Алба Хавајски Коса Регенератор Сува Поправка Какао путер 12 мл. (350 мл) Алба Ботаника Алба Хавајски Регенератор За Коса Сувиот Путер Од Какао обезбедува сува коса со негување хидратација. Путерот од какао е еден од најконцентрираните, заштитни омекнувачи познати. Тој е полн со хранливи материи од витално значење за здрава коса и исто така претставува прекрасна одбрана од суровите фактори на животната средина. Маслата од алое и тропски ореви штитат и поправаат. 100% вегетаријански состојки. НЕ : вештачки бои, груби сулфати, парабени или фталати. рн избалансиран. За сува, оштетена, кршлива коса. Нема тестирање на животни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Памучна Ленена Облека Клиренс Широки Панталони За Нозе Комплети Секојдневен Костум Комплети Елегантни Салони Во Еднобојна
  • Новак

Женска Памучна Ленена Облека Клиренс Широки Панталони За Нозе Комплети Секојдневен Костум Комплети Елегантни Салони Во Еднобојна

DEN 567.68

2 ПАРЧИЊА Модна Жена Со Кружен Врат Цврста Блуза Со Долги Ракави +Комплети Лабави Џебови Панталоникарак�

Појасни Женски Еластични Половини Печатени Обични Панталони Вежба Јога Панталони женски панталони широки панталони за жени
  • Новак

Појасни Женски Еластични Половини Печатени Обични Панталони Вежба Јога Панталони женски панталони широки панталони за жени

DEN 204.16

Женски Еластични Половини Печатени Секојдневни Панталони Вежба Јога Панталони Женски Панталоникаракт

Грианлок Дами Скокач Врвови Желка Вратот Плетени Џемпери Страничен Пресек Џемпер Жени Обичен Пуловер Пријатни Ракави За Капење
  • Новак

Грианлок Дами Скокач Врвови Желка Вратот Плетени Џемпери Страничен Пресек Џемпер Жени Обичен Пуловер Пријатни Ракави За Капење

DEN 473.60

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

Мали Девојки Цветни Секојдневен Фустан Деца Бебе Цветни Цртан Фустан Чеонгсам Партија Облека Лето Принцеза Краток Ракав Фустани
  • Новак

Мали Девојки Цветни Секојдневен Фустан Деца Бебе Цветни Цртан Фустан Чеонгсам Партија Облека Лето Принцеза Краток Ракав Фустани

DEN 1.67

Големина : 90 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 62см / 24.4" Должина : 51см / 20.1" Големина : 100 Препорачана Во