Жените На ворнер Без Штипки Микро Краток Стил 5738

Жените На ворнер Без Штипки Микро Краток Стил 5738

DEN 111.52

Достапност

Без Стискање. Нема Проблеми.® Нашата колекција гаќи #1 во ултра лесна, свиленкаста ткаенина од микрофибер се чувствува неверојатно. Овие скроени кратки имаат широк појас што нема да копа, спречувајќи го горниот дел од мафините за мазна линија на половината. Можете дури и да го изберете вашиот совршен пар од нашата широка колекција на стилови! Наоѓањето на вашиот совршен пар е цинк бидејќи ниту еден ден не треба да започне (или да заврши) со нотка. Широкиот појас обезбедува мазна линија на половината што ќе спречи врв на мафини. Неверојатно лесен свилен микрофибер се чувствува мазен против кожата. Целосно покривање на седиштата. Стил Број : 5738.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Гаќи Памучна Долна Облека Истегнување На Половината Абдоминален Лифт Мека Беспрекорна Долна Облека Што Дише За Жени
  • Новак

Женски Гаќи Памучна Долна Облека Истегнување На Половината Абдоминален Лифт Мека Беспрекорна Долна Облека Што Дише За Жени

DEN 2.67

Големина : М Половината : 56,766,7 см / 22,3226,26" Должина : 29см / 11,42" Колк : 60см / 23,62" Големина : Л Половината : 66,776,7 с�

Жени Памук Бремени Гаќи Висок Струк Мајка Поддршка Жени Долна Облека Цртан Филм Постпартални Гаќички Бременост Кратки Панталони
  • Новак

Жени Памук Бремени Гаќи Висок Струк Мајка Поддршка Жени Долна Облека Цртан Филм Постпартални Гаќички Бременост Кратки Панталони

DEN 1.00

1 еез Жени Памучни Бремени Гаќички Висок Струк Мајка Поддршка Жени Долна Облека Цртани Постпартални Гаќ