Печатениот комплет за спиење на Детска девојка од jellifish Девојче

Печатениот комплет за спиење на Детска девојка од jellifish Девојче

DEN 319.84

Достапност

Овие комплети за спиење на 3 парчиња од 3 парчиња доаѓаат во забавни разнобојни отпечатоци. Координирачкиот врв е полиестер Jerseyерси, а панталоните се полиестер /спандекс. Совршено за спиење, или само поминување на време дома. Лесна грижа, машинско миење. Печатениот комплет за спиење на Детска девојка од jellifish Девојче.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Трговска марка ликовна уметност Преглед на прозорецот Менхетен bw Канвас уметност од Филип Хугонард, црна мат, сребрена рамка
  • Новак

Трговска марка ликовна уметност Преглед на прозорецот Менхетен bw Канвас уметност од Филип Хугонард, црна мат, сребрена рамка

DEN 1.33

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Сребрена рамка, Црна матка, акрилна трговска марка лико