Gofit GF-Yoga-PK Јога Мат и GF-YB-GY јога блок

Gofit GF-Yoga-PK Јога Мат и GF-YB-GY јога блок

DEN 319.52

Достапност

Подобрете ја вашата рутина за јога со овој пакет од Gofit! Вклучува розова јога мат и јога блок. Јога Мат обезбедува одлична површина што не се лизга, која е идеална за јога-практика и рутини за истегнување. Овој најквалитетен мат е двојно дебел од редовниот јога душек и има екстра-перница, воздушна површина што обезбедува удобност и заштита за време на специфични јога пози или работа со пилатес. Розовиот душек лесно се врти за складирање и ја брише чистата со влажна крпа. ГОФИТ ЈОГА МАТ вклучува постери за положба на јога за да започнете. Овој здрав, но лесен блок е изработен од пена со мазна зафат и е подготвен да се справи со најригорозните вежби. Gofit GF-Yoga-PK Јога Мат (розова) и GF-YB-GY јога блок : Gofit GF-Yoga-PK јога мат (розова). Дебелина од 3,5 мм. Дим : 24 во. W x 68 in. Л. Вклучува wallидна табела за јога. Пинк. Gofit GF-YB-GY јога блок. 4 "x 6" x 9 "пена јога блок. Блок му помага на корисникот да достигне и одржува пози во сите стилови на јогата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јога Мат, Фитнес За Вежбање Дебела Голема Мат Јога Душеци За Жени Мажи Кои Се Протегаат Јога Рампа Еко Пријателски Нелизгачки
  • Новак

Јога Мат, Фитнес За Вежбање Дебела Голема Мат Јога Душеци За Жени Мажи Кои Се Протегаат Јога Рампа Еко Пријателски Нелизгачки

DEN 1.00

Пена со висока густина мери дебелина од 15 мм (речиси 3 / 4 инчи) Совршен за пилатес, Јога и други вежби на по

Рачно Изработени Плоштад Јута Килим Природни Влакна Јога Мат Боемски Вратар Турски Килим Дневна Соба Килим Гроздобер Килим Правоаголник
  • Новак

Рачно Изработени Плоштад Јута Килим Природни Влакна Јога Мат Боемски Вратар Турски Килим Дневна Соба Килим Гроздобер Килим Правоаголник

DEN 1872.00

* ГолеминаПовеќе А Бојаисто како на сликата Природни Килими Од Јута. Произведено Во Индија Реверзибиле�

Коковифивс Спорт и На Отворено под $ Дебела И Издржлива Јога Мат Против Лизгање Спортски Фитнес Мат Против Лизгање На Телесната
  • Новак

Коковифивс Спорт и На Отворено под $ Дебела И Издржлива Јога Мат Против Лизгање Спортски Фитнес Мат Против Лизгање На Телесната

DEN 639.68

Дебела и Издржлива Јога Мат Против Лизгање Спортски Фитнес Мат Против Лизгање Мат За Слабеење Карактер�

Миленти јога мат салата душеци дебели материјал за текстура на велур, печатење со премиум-дизајн, мат за вежбање без лизгање-густо
  • Новак

Миленти јога мат салата душеци дебели материјал за текстура на велур, печатење со премиум-дизајн, мат за вежбање без лизгање-густо

DEN 895.84

Дизајнерските душеци со јога ќе ви помогнат да постигнете рамнотежа за време на издолжените пози Долги