Правда Унис Детето паметно гледање на ушите сет со смајлно лице со повеќе болни со силиконски каиш

Правда Унис Детето паметно гледање на ушите сет со смајлно лице со повеќе болни со силиконски каиш

DEN 335.84

Достапност

Smartидарот Унисекс Детски паметни часовници и ушите сет со смајли дизајн на лице во мулти -боја и една големина - JSE40231 WMC доаѓа со сет за удирање на ушите. Овој смарт часовник за правда има силиконски печатен каиш и затворач за токи за безбедно и значително вклопување. Карактеристики 10 лица за гледање, 3 позадини, аларм, тајмер, стоп, одлични игри, селфи камера, видео камера, гласовен рекордер, калкулатор, шалтер за чекор/калории и многу повеќе. Правда Унисекс Детски паметни часовници и уши сет со смајли дизајн на лице во мулти -боја и една големина - JSE40231 WMC Активност на патеката на апликацијата. Монитор за спиење. Тракер за далечина. Известување за повик на калории за трагач. Напредок на целта. Известување за социјални медиуми. Седечки потсетник. Далечински управувач со музика и многу повеќе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат