Едноставно маргаритка, 14 20 прицврстувачки каприц зелена декоративна наутичка перница на отворено

Едноставно маргаритка, 14 20 прицврстувачки каприц зелена декоративна наутичка перница на отворено

DEN 2.33

Достапност

Сидра далеку! Создадете наутичка атмосфера во кој било простор на отворено со прекрасен дизајн на сидро. Е по наутички ноќи на Дизајн, прицврстувач на зелена наутичка на отворено фрлање на отворено перница ќе го претвори вашиот трем или внатрешен двор во приморски бегство. Едноставно маргаритка, прицврстувачка зелена наутичка наутичка перница на отворено : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водоотпорен кревет за кучиња-кревет за миленичиња со подигнат раб-лесен за чиста мулти-намена гајба за дома и патување со автомобили
  • Новак

Водоотпорен кревет за кучиња-кревет за миленичиња со подигнат раб-лесен за чиста мулти-намена гајба за дома и патување со автомобили

DEN 1.33

Одржувањето на вашата одгледувачница чиста и санитарна никогаш не била полесна со водоотпорен кревет з