Ekena Millwork 1 2 W 50 H Lifetime vinyl, Toperormade катедрала на горниот центар Mullion, отворени ролетни за помлад, W Shutter-Loks, Tuxedo Grey

Ekena Millwork 1 2 W 50 H Lifetime vinyl, Toperormade катедрала на горниот центар Mullion, отворени ролетни за помлад, W Shutter-Loks,

DEN 1.33

Достапност

Облечете ги вашите прозорци со нашите високо квалитетни животни надворешни винилни ролетни. Нашиот отворено затворање на прозорецот за прозорец е најпопуларниот бленда таму, и е достапен во огромна колекција на ширина и должини, осигурувајќи се дека ќе ја пронајдете совршената големина за вашиот дом. Шините, стиловите, лувите и севкупните детали му даваат на овој бленда вистинска количина на стил за да ја потенцираат надворешноста на вашиот дом. r. r. Овие ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Со богат дрва што се обликува во секој пар, тие се одлични алтернативи на традиционалните дрвени ролетни, обезбедувајќи изглед на дрво, без можно одржување. Тие се лесни, лесни за одржување и отпорни на оштетување на водата, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои и се еден од најдобрите производи за вредност што некогаш ќе ги купите за вашиот дом. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат