Деца од Гаранималс Девојки треперливи нозе, големини 4-10

Деца од Гаранималс Девојки треперливи нозе, големини 4-10

DEN 287.68

Достапност

Сјај на! Шимерните хеланки на Гаранималс го ставија треперливоста во нејзините планови за одмор. Забавно и опуштено со лесен стил на влечење, овие хеланки изгледаат симпатично со мета и патики или таа може да оди малку фустан со симпатичен врв и кардиган. Во секој случај, таа е сигурно да ја сака искрата. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Shimmer. Шимерни хеланки за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мали Момчиња Девојчиња Без Ракави Зимска Топла Облека Елек Јакна Палто Цртан Филм Шема На Кучиња Надворешна Облека Момчиња Јакни
  • Новак

Мали Момчиња Девојчиња Без Ракави Зимска Топла Облека Елек Јакна Палто Цртан Филм Шема На Кучиња Надворешна Облека Момчиња Јакни

DEN 632.48

Повод : Секоја пригода Пол : Момчиња, Девојчиња Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви прашања, ве �